Linkek




A MusicalPlusz rendezvényeken fellépett előadók hivatalos ill. rajongói honlapjai:
(szürke színnel jelezve az elavult, fél évnél régebben aktualizált oldalak)


Andrádi Zsanett - andradizsanett.mindenkilapja.hu
Balogh Anna - hivatalos Facebook oldal
Bálint Ádám - balint-adam.atw.hu
Bardóczy Attila - www.bardoczyattila.com
Bereczki Zoltán - zolidori.gportal.hu
Bíró Eszter - www.biroeszter.hu és hivatalos Facebook oldal
Bot Gábor - www.botgabor.hu és Bot Gábor Hivatalos Rajongói Oldala
Csengeri Attila - www.csengeriattila.hu
Csengeri Ottilia - csengeriottilia.hu
Csóka-Vasass Kinga - www.csokavasasskinga.hu
Dolhai Attila - www.dolhaiattila.hu
Egyházi Géza - Egyházi Géza Hivatalos Rajongói Oldala
Fejes Szandra - www.myspace.com/fejesszandra
Feke Pál - www.fekepal.hu
Földes Tamás - foldestamas.gportal.hu
Füredi Nikolett - www.furedinikolett.hu és furedinikolett.atw.hu
Homonnay Zsolt - www.homonnayzsolt.hu
Janza Kata - www.janzakata.hu
Jenei Gábor - jeneigabor.5mp.eu és www.jeneigabor.hu
Kamarás Máté - www.kamarasmate.hu
Kecskés Tímea - www.kecskestimea.hu
Keresztes Ildikó - www.keresztesildiko.hu
Koós Réka - www.koosreka.com
Mahó Andrea - www.mahoandrea.hu
Malek Andrea - www.malekandrea.hu
Merényi Ákos - www.merenyiakos.gportal.hu
Mester Tamás - www.mestertamas.com
Mészáros Árpád Zsolt - www.meszarosarpadzsolt.hu
Miller Zoltán - millerzoltan.com
Molnár Andrea - www.molnarandrea.atw.hu
Nádorfi Krisztina - nadorfikrisztina.extra.hu
Nagy Balázs - www.nagybazsi.hu
Nagy Sándor - www.nagysandor.com
Németh Attila - nemethattila.gportal.hu
Oláh Ibolya - www.oiro.hu
Pásztor Ádám - www.pasztoradam.hu
Pirgel Dávid - www.pirgeldavid.hu
Polyák Lilla - www.polyaklilla.hu
Posta Victor - postavictor.atw.hu
Puskás Péter - www.puskaspeti.hu
Sánta László - santalaszlo.hu
Sári Évi - www.sarievi.hu
Sasvári Sándor - www.sasvarisandor.hu
Serbán Attila - www.attilaserban.com
Siménfalvy Ágota - www.simenfalvyagota.hu
Stróbel Dóra - www.strobel.hu
Susan Rigvava-Dumas - www.susanrigvava-dumas.com
Szabó P. Szilveszter - szabopszilveszter.gportal.hu
Száraz Tamás - www.szaraz-tamas.hu
Szemenyei János - szemenyeijani.gportal.hu
Szente Vajk - szentevajk.hu és szentevajk.gportal.hu
Szinetár Dóra - zolidori.gportal.hu
Szomor György - szomorgyuri.gportal.hu
Tabáni István - www.tabani-istvan.hu
és tabani.gportal.hu
Tóth Attila - toth-attila.gportal.hu
Tóth Gabi - www.tothgabi.hu
Tunyogi Bernadett - tunyogi.freebase.hu
Vastag Csaba - www.vastagcsaba.com
Vágó Bernadett - vagobettifansite.gportal.hu és www.vagobernadett.hu
Vágó Zsuzsi - vagozsuzsi.uw.hu
Veréb Tamás - www.verebtamas.eu
Vikidál Gyula - www.vikidal.com
Zöld Csaba - www.zoldcsaba.hu

Honlappal nem rendelkező előadók:

Balog János, Barát Attila, Bucsi Annamária, Cselepák Balázs, Debreczeni Márta, Farkas Gábor Gábriel, Foki Veronika, Gallusz Nikolett, Hanczár György, Kádár Szabolcs, Kiss Ernő Zsolt, Kossuth Gergő, Köteles Géza, Kövendy Eszter, Mohácsi Dorina, Merán Bálint, Molnár László, Molnár Melina, Nagy Anikó, Náray Erika, Páll Tímea, Peller Anna, Szabó Réka, Tóth Sándor, Várady Viktória, Vecsei László, Zentai András


A MusicalPlusz-on fellépett énekegyüttesek és tánccsoportok:

Conformity és Kassai Zsolt (Non-Stop)
Gold Musical Tánccsoport
Jazz And More



az oldal frissítve: 2012. 02. 19.